| Konstrukcja |
| Certyfikaty | CE, FCC, Class B |
| Diody LED | Zasilanie, Link, Działanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Pobór mocy | 2 W |
| Waga i rozmiary |
| Wysokość produktu | 25,5 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 112 g |
| Ochrona |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX, 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Dane opakowania |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Przesyłanie danych |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,128 MB |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |