| Konstrukcja |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary |
| Szerokość produktu | 203,8 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 138,2 mm |
| Ochrona |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Przycisk reset | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć |
| Czułość odbiorcy | 270M: -68dBm@10% PER,
130M: -68dBm@10% PER,
108M: -68dBm@10% PER,
54M: -68dBm@10% PER,
11M: -85dBm@8% PER,
6M: -88dBm@10% PER,
1M: -90dBm@8% PER |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10 Mbit/s |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System) | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Dane opakowania |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| Modulacja | OFDM, 64-QAM, 16-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Protokoły |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Tak |
| Antena |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 3 dBi |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Moc nadawania | 20 dBmW |
| Połączenie WAN |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Pozostałe funkcje |
| Zasilanie | 9VDC / 0.85A |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 174 x 111 x 30 mm |
| Połączenie xDSL | Nie |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Szerokość pasma | 2,4 GHz |