| Konstrukcja |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, WLAN, WPS |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Ochrona |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, WPA, WPA2, 64-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista x64, Windows XP, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 98SE, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows NT, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Dane opakowania |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 82 mm |
| Zawartość opakowania |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Protokoły |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Nie |
| Antena |
| Moc nadawania | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz), FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5 GHz) |
| Ilość anten | 4 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych., Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |