| Szczegóły techniczne |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC), CE, RoHS |
| Konstrukcja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Wewnętrzny | Tak |
| Zestaw układów | Atheros |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Waga i rozmiary |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Szerokość produktu | 120,8 mm |
| Głębokość produktu | 78,5 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Modulacja | 64-QAM, CCK, DBPSK, 16-QAM, OFDM, DQPSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, 128-bit WEP |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150, 54, 11 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista x64, Windows XP, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Wysokość opakowania | 39 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Zawartość opakowania |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią., Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Zrównoważony rozwój |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |