| Konstrukcja |
| Certyfikaty | FCC, CE, KC, NCC, BSMI |
| Kolor produktu | Biały |
| Rekomendowane użycie | PC/Notebook |
| Wewnętrzny | Nie |
| Moc |
| Zasilane prze USB | Tak |
| Waga i rozmiary |
| Waga produktu | 2 g |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, WPA-PSK, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Business x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 8 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs hosta | USB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |