| Kod Producenta | AT-8100S/24 |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 24 szt. |
| Liczba portów 1000 Mbps | 2 szt. |
| Inne porty | 2 x HDMI porty do stakowania |
| Porty mini-GBIC | 2 porty combo (2 x 10/100/1000T RJ-45 lub 2 x 100/1000 SFP ) |
| Liczba slotów | 2 szt. |
| Dostępne moduły | AT-SPSX, AT-SPEX, AT-SPLX10, AT-SPLX40, AT-SPZX80, AT-SPBD10-13, AT-SPBD10-14, AT-SPFX/2, AT-SPFXBD-LC-13, AT-SPFXBD-LC-15, AT-SPFX/15 |
| Standardy sieciowe | IEEE: 802.1D MAC bridges, 802.1Q Virtual LANs, 802.2 Logical link control, 802.3ac VLAN TAG, 802.3ad (LACP) link aggregation, 802.3u 100TX, 802.3x Full-duplex operation, 802.3z Gigabit Ethernet, 802.3af (PoE c3), 802.3at (PoE c4) |
| Przepustowość | Magistrala: 18.8Gbps / Przepustowość: 27.9Mpps |
| Trunk | Tak |
| Spanning Tree | IEEE 802.1D Spanning-Tree Protocol IEEE 802.1w Rapid Spanning-Tree Protocol IEEE 802.1s Multiple Spanning-Tree Protocol (15 instances) |
| Zarządzalność | Telnet, Port Konsoli, Interfejs WEB, Xmodem, MiB, SNMP, RMON, MAUs |
| QoS | 8 kolejek priorytetów na port, limitowanie pasma, Voice VLAN, auto QoS, 802.1p, kryteria ruchu w oparciu o warstwy L2, L3, L3 |
| VLAN | 4096 VLANs (IEEE 802.1Q) Port-based VLANs MAC-based VLANs – 1K IP subnet-based VLANs – 256 Private VLANs GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) IEEE 802.1ad double VLAN Tagging (Q-in-Q) |
| Montaż w szafach RACK | 19" Rack 1U |
| Możliwość mocowania do podłoża | Nie |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16K |
| Algorytm przełączania | Store And Forward |
| Bufor danych | 128MB RAM |
| Bufor pamięci | 16MB flash memory |
| Zasilanie | 100-240V AC (10% auto-ranging) / 47-63Hz / 18.69W |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Głębokość | 291 mm |
| Waga | 3,62 kg |
| Kolor obudowy | Szary |
| www | http://www.alliedtelesis.it/media/datasheets/8100S_copper_DS_RevA.PDF |
| Orientacyjna waga brutto | 5668 g |
| Orientacyjna waga brutto opak. zbior. | 5668 g |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie | 1 szt. |