| Szczegóły techniczne |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc |
| Pobór mocy | 3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Warunki pracy |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA-PSK |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Wydajność |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 2000 Professional, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows NT, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 2000, Windows 98SE, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10 Mbit/s |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Model | Wzmacniacz sieciowy |
| Dane opakowania |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Szerokość opakowania | 156,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 89 mm |
| Głębokość opakowania | 101,5 mm |
| Zawartość opakowania |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą., Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci. |