| Cechy |
| Certyfikaty | CE, RCM, RoHS |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Konstrukcja |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, WLAN |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Waga i rozmiary |
| Wysokość produktu | 36,8 mm |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Ochrona |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, WPA, WPA2, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Filtrowanie | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Warunki pracy |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba tuneli vpn | 10 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Udostępnianie USB | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 2000, Windows 98SE, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 8.1, Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Szerokość opakowania | 318 mm |
| Wysokość opakowania | 71 mm |
| Zawartość opakowania |
| Przewody | LAN (RJ-45), Telefon (RJ-11) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1733 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1733 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Protokoły |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port USB | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Antena |
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Połączenie WAN |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| DSL WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych., Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Funkcje DSL |
| VDSL2 | Tak |
| VDSL | Tak |
| ADSL2 | Tak |
| ADSL | Tak |
| ADSL2 + | Tak |