| Cechy |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Konstrukcja |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Moc |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary |
| Wysokość produktu | 51,8 mm |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Ochrona |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Serwer VPN | OpenVPN, PPTP |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac |
| Zawartość opakowania |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1201 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 6600 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Protokoły |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Port USB | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Antena |
| Ilość anten | 4 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa |
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |