| Konstrukcja |
| Diody LED | WPS, Status, LAN, WLAN, Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Moc |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Waga i rozmiary |
| Głębokość produktu | 160,6 mm |
| Wysokość produktu | 32,5 mm |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Ochrona |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć |
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3u, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP, Windows NT, Windows 98SE, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 8.1 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1750 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 450 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Protokoły |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Tak |
| Antena |
| Ilość anten | 3 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Połączenie WAN |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Pozostałe funkcje |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54, 450, 1300 Mbit/s, 6 |
| Sieć komórkowa |
| 4G | Nie |
| 3G | Nie |