| Cechy |
| Impedencja wyjścia | 100 Ω |
| Obsługa Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Technologia dolby | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Impedancja wejściowa | 100 Ω |
| Szerokość pasma | 6,75 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA), 800 x 600 (SVGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Metal |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maks. rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 720p, 480p, 1080i |
| Maksymalny zasięg działania | 15 m |
| HDCP | Tak |
| Moc |
| Pobór mocy | 1,87 W |
| Waga i rozmiary |
| Szerokość produktu | 82,7 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dane opakowania |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 835 g |
| Szerokość opakowania | 62 mm |
| Głębokość opakowania | 283 mm |
| Zawartość opakowania |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Przewody | HDMI |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 4 |
| Ilość portów HDMI | 5 |
| Port RS-232 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 178 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 6,7 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,9 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |