| Szczegóły techniczne |
| Certyfikaty zgodności | RoHS, Federalna Komisja Łączności (FCC), CE |
| Konstrukcja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Diody LED | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-SMA |
| Przeznaczenie | PC |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Antena | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary |
| Wysokość produktu | 3,3 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 59,7 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć |
| Modulacja | DQPSK, DBPSK, 64-QAM, OFDM, 16-QAM |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150, 54, 11, 300 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK, 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPS, WPA-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Wysokość opakowania | 41,5 mm |
| Głębokość opakowania | 152,5 mm |
| Szerokość opakowania | 201,5 mm |
| Zawartość opakowania |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią., Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Zrównoważony rozwój |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |