| Szczegóły techniczne |
| Certyfikaty zgodności | RoHS, CE, Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Konstrukcja |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Moc nadawcza (CE) | 20 dBm |
| Diody LED | Status |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc nadawcza (FCC) | 20 dBm |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Moc |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Głębokość produktu | 18,4 mm |
| Wysokość produktu | 7,87 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, WPA, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Modulacja | CCK, DBPSK, OFDM, 16-QAM, DQPSK, 64-QAM |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11, 54, 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64 |
| Dane opakowania |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Zawartość opakowania |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem., Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Zrównoważony rozwój |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |