| Konstrukcja |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Antena | Tak |
| Moc |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary |
| Waga produktu | 36 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 12, 1, 36, 11, 2, 48, 150 Mbit/s, 433 Mbit/s, 24, 54, 6, 5.5, 9 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 600 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2, WPS, 802.1x RADIUS |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość portów USB | 1 |
| Pozostałe funkcje |
| Współczynnik wzmocnienia | 7 dBi |
| Szanse na przetrwanie |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |