| Konstrukcja |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-SMA |
| Antena | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony, Srebrny |
| Diody LED | Link |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Sieć |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2, 48, 150 Mbit/s, 12, 24, 54, 1, 9, 36, 6, 300, 72, 11 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, WPS, 802.1x RADIUS, 128-bit WEP, WPA |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Współczynnik wzmocnienia | 3 dBi |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |