| Konstrukcja |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Diody LED | Link, Działanie |
| Rekomendowane użycie | PC |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Gotowy Wake-On-LAN | Tak |
| Wymagania systemowe |
| Minimalny procesor | Intel Pentium III 1G+ |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 256 MB |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 100 MB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows ME, Windows 8 Enterprise, Windows 2000, Windows 98, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Professional, Windows NT |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare 6.x, Novell NetWare 5.x |
| Napęd CD-ROM | Tak |
| Dane opakowania |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Pozostałe funkcje |
| Zestaw układów | Realtek RTL8168E |