| Konstrukcja |
| Antena | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie, Link |
| Waga i rozmiary |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Współczynnik wzmocnienia | 3 dBi |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2, 48, 150 Mbit/s, 6, 300, 36, 12, 5.5, 1, 24, 54, 9, 11 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS, WEP, WPA2 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,48 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Wymagania systemowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows Vista Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Business x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows XP Home x64, Windows 7 Home Basic x64 |
| Dane opakowania |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Przewodowy |