| Szczegóły Techniczne |
| Kodeki glosu | G.723.1, G.726, G.729ab, G.711, iLBC |
| Połączenia bezprzewodowe | Nie |
| Konstrukcja |
| Rozmiar wyświetlacza | 128 x 32 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Typ mocowania | Montaż półkowy |
| Moc |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Waga i rozmiary |
| Waga produktu | 2,39 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 440 x 185 x 44 mm |
| Cechy zarządzania |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | RFC2833, SIP info, In-band |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Sygnalizacja | SIP (RFC 3261) over UDP/TCP/TLS |
| Warunki pracy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Porty i interfejsy |
| Inne połączenia | 16 x RJ11 & 1 50-pin Telco |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów FXS | 16 |
| Wskazywanie |
| Diody LED | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |