| Cechy |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 13, iOS 11.0, iOS 11.0, Android 6.0, iOS 10.0, Android 4.0, Android 7.0, Android 7.0, Android 7.0, iOS 9.0, iOS 9.0, iOS 9.0, iOS 9.0, Android 9.0, Android 5.0, Android 5.0, iOS 12, Android 8.0 |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI |
| BeamForming | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Konstrukcja |
| Typ produktu | System siatki |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Moc |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary |
| Głębokość produktu | 90,7 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 90,7 mm |
| Warunki pracy |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dane opakowania |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,48 kg |
| Szerokość opakowania | 353 mm |
| Zawartość opakowania |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie | 3 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Stałe IP | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Certyfikaty |
| Certyfikaty | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS, CE |
| Porty i interfejsy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci., Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych., Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Zrównoważony rozwój |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |